Web Site Creator

MÜŞTERİLERİMİZ NE DİYOR?

Aile şirketimizin kurumsallaşması yolunda, İnsan Kaynakları Departmanımızın kuruluşunda Trio-İK’dan danışmanlık desteği aldık. Mevcut süreçlerimizin gözden geçirilmesi ve kurum kültürümüze uygun yeni süreçlerin hayata geçirilmesinde doğru adımlar atmamızı sağlayan Trio-İK’ya teşekkür ederiz. Sn. Berna Büyükutku Boragan ile olan çalışmalarımız, İnsan Kaynakları süreçleri ve Yönetim Danışmanlığı çerçevesinde devam etmektedir.

—Giray Hüdayioğlu,
Hemell

Şirketimizin İnsan Kaynakları Projesi kapsamında birlikte çalışma fırsatı bulduğumuz Trio İnsan Kaynakları Danışmanlık Kurucusu Sn. Berna Büyükutku Boragan ile sürdürmekte olduğumuz çalışmalarda kendisi ve firmasıyla ilgili özetle tarafımca tesbit edilen, kendilerini farklı ve öne çıkaran unsurlar;

Alanında uzman ve tecrübeli olması, anlaşılabilir bir dil kullanması, anketlerdeki yorumların isabetliliği, çalışanlarla olan diyalogları sayesinde onların kendilerine ifade etme sıkıntılarının ortadan kalkması ve geri dönüşlerin başlaması, ekip çalışması ve toplantı kültürümüzün gelişmesindeki katkıları, proje kapsamı yada proje dışı konularda sahip olmuş olduğu bilgi birikimiyle konulara çözüm odaklı yaklaşarak sonuca ulaştırması olup, tanışma ve çalışma fırsatı bulduğum için kendimi iş hayatının şanslı yöneticilerinden biri olarak hissetmekteyim.

—Ergün Ataköy
Kaltun

Sendikamız bünyesinde başlattığımız gelişim projesi ile hem ekibimizin bireysel gelişim ihtiyaçlarına hem de organizasyonel gelişimimize odaklandık. Bu çalışma ile ekibimiz, değerlendirme yaptığımız yetkinlikleri çerçevesinde güçlü ve gelişmeye açık alanlarını görme ve kariyer beklentilerini yöneticilerine iletme olanağı buldular.

Trio IK ile beraber yaptığımız geri bildirim görüşmeleri ve paylaştığımız değerlendirme raporlarının hem yönetim kadromuz hem de çalışanlarımız için yol gösterici olacağına inanıyoruz. Diğer yandan, Yönetim Kurulumuzun bu tür bir değerlendirme çalışmasının yapılmasını gerekli görmesi de çalışma arkadaşlarımızın kendilerini değerli hissetmesini ve aidiyet duygularının pekişmesini sağladı.

—Turgut Tokgöz
IEIS/Pharmaceutical Manufacturers Association

Şirketimizin İnsan Kaynakları fonksiyonlarını oluşturmak ve iyileştirmek için Trio-İK ile çalışmaktayız. Bu süreçte öncelikle organizasyon yapımızı gözden geçirerek; pozisyon, unvan ve kademelerin eşleştirilmesini sağladık, Hedef Bazlı Performans Yönetim Sistemimizi hayata geçirdik, Ücret Yönetim Sistemimizi ve Prim Sistemimizi değerlendirerek daha etkin bir model oluşturduk. Seçme ve Yerleştirme sürecimize Kişilik envanteri uygulamasını da ekleyerek, firmamız kültürüne uygun olabileceğini düşündüğümüz adaylara daha hızlı odaklanabildik.

Yöneticilik becerileri eğitimlerini kurgulayarak yöneticilerimizin ekiplerindeki kişilerin gelişimlerine katkı sağlamalarını ve farkındalıklarını arttırmayı planladık. İç eğitimler ile ortak bir dil oluşturarak iletişim yeteneğimizi güçlendirdik. “Çalışanınıza verebileceğiniz en güzel hediye geri bildirimdir” bakış açısından yola çıkarak geribildirim sürecimizi oluşturduk. Çalışanlarımız için gelişim planları hazırlayarak mevcut durumlarını ve kendilerinden beklenilenleri net bir şekilde görmelerini sağladık.

Firmamızın kurumsallaşması yolunda profesyonel bakış açısı ile bize yol haritası çizen Sn. Berna Büyükutku Boragan’a kıymetli tecrübelerini bizlerle paylaştığı için teşekkür ederiz.

—Bihter Uysal Toy
Hemel

BİZİ TAKİP EDİN