Mobirise Website Builder

İŞ ORTAKLARIMIZ

2002 yılından beri Türkiye’nin önde gelen uluslararası ve yerli firmaları, çeşitli üniversiteler ve kamu kurumları ile İnsan kaynaklarının yetkinlik değerlendirme ve gelişim alanları odaklı uzmanlığını yetkin kadrosu ile birlikte sunmaktadır. Danışmanlıkları, işe alım ve gelişim amaçlı  ölçme ve değerlendirme merkezlerinin uygulanması, NEO PI-R Kişilik Envanteri ile yetenek ve yabancı dil testleri, kuruma özel olarak test geliştirilmesi, eğitimler ve yetenek gelişimi ve yönetimi, kariyer danışmanlığı ile koçluk gibi hizmetleri kapsar. 

Assess Logo
Hayatın Ritmi Logo

Hayatın Ritmi olarak, Koçluk, Eğitim, Danışmanlık ve Konuşma hizmetleriyle, tüm iş ortaklarımız ve paydaşlarımız için olumlu bir değişimi mümkün kılmayı ve birlikte çalıştığımız kişi ve kurumlara değer katmayı hedefliyoruz.

2013 yılında Erdem Ercan tarafından kurulan şirketimiz, dünyanın ilk ve en büyük Duygusal Zeka ağı olan Six Seconds’ın Türkiye partnerliğini 5 yıldır sürdürüyor. Duygusal Zekanın gelişimine ve yaygınlaşmasına katkı sunmak adına Six Seconds’ın bilimsel, ölçülebilir ve global envanterlerini dilimize kazandırıyoruz. Gestalt ekolünün bütünlükçü yaklaşımını ve modern/inşacı eğitimin birey merkezli anlayışını aynı potada eriterek Duygusal Zeka ile harmanlıyor, bu sayede klasik eğitim yaklaşımlarından ayrılıyoruz.

Çalışma geçmişleri üst düzey yöneticilikten İK uzmanlığına uzanan, birbirinden farklı dallarda çalışmış olmanın getirdiği tecrübe ve birikim çeşitliliğinden faydalanan, alanında uzman, Duygusal Zeka konusunda yetkin ve ağırlıkla ICF akredite olan eğitmen ve koçlarımız ile birlikte 12 kişilik bir kadroya sahibiz. Tüm hizmetlerimizi Türkçe ve İngilizce olarak sunabiliyoruz. Hayatın Ritmi olarak yurtiçi ve yurtdışında saygın ve iş potansiyeli yüksek bir şirket olma yolunda ilerlerken, şirketlerin ihtiyaçlarını iyi dinleyip sonuca yönelik modeller oluşturuyor, uygun stratejiler ile uygulamaya dayalı programlar sunuyoruz.

Linkage, liderlik gelişimi konusunda uzmanlaşmış küresel bir organizasyonel gelişim şirketidir. Dünyanın dört bir yanındaki müşterilerine stratejik danışmanlık hizmetleri, özelleştirilmiş liderlik gelişim programları, değerlendirme merkezi projeleri ile yönetici koçluğu gibi entegre çözümler sunuyoruz. Linkage'ın misyonu, yüksek performans gösteren liderleri ve organizasyonları yaratmak istedikleri geleceğe bağlamaktır. Öğrenmeye adanmış bir bağlılıkla Linkage, liderlik, yönetim, insan kaynakları ve organizasyonel gelişim konularında en son konularda konferanslar, öğrenme zirveleri, genele açık atölyeler ve uzaktan eğitim programları sunar. 1988'den beri 200.000'den fazla lider ve yönetici Linkage programlarına katılmıştır.

Linkage Logo

BİZİ TAKİP EDİN