Mobirise

HİZMETLERİMİZ

İNSAN KAYNAKLARI SİSTEM DANIŞMANLIĞI

Yeni kurulan, yeniden yapılanma sürecine giren, kurumsallaşma aşamasında olan veya kurumsallaşmış ama kendini geliştirme ihtiyacı duyan firmalar için;

• Süreç ve iş analizlerini yapmak 
• Görev tanımlarının oluşturmak
• Yetkinlikleri tespit etmek
• Organizasyonu gözden geçirmek ve gerekli düzenlemeleri tavsiye  etmek
• İhtiyaç analizi yapmak
• Performans yönetim sistemi kurmak ve altyapı ihtiyaçlarını tespit etmek
• Eğitim ve gelişim süreçlerini tanımlamak, ihtiyaçları belirlemek

KURUM İÇİ FARKINDALIK OLUŞTURMA

Tüm çalışmalarımızda şirket sahibi ve/veya üst düzey yöneticilerinden başlayarak mevcut durum ve gelecek hayalleri arasındaki köprüyü kuracak insan kaynakları uygulamaları ve politikaları üzerinde çalışıyoruz.

Hem kendi deneyimlerimizden yola çıkarak bir yol haritası oluşturuyoruz, hem de o organizasyonun olgunluk seviyesine bağlı olarak düşünülen yol haritası ile alakalı farkındalık oluşturma, farkındalık arttırma ve geliştirme çalışmalarını yürütüyoruz.

ORGANİZASYONEL GELİŞİM

Organizasyonu oluşturan her bir birim ve her bir bireyin mevcut katkısını gelecek hedeflere yönelik değerlendirmek, mevcut katkılarının ve verimlerinin artmasına yönelik değişim ve gelişim süreçlerini yönetmek öncelikli hizmetlerimizdendir.

Çünkü her zaman daha iyisini yapabilecek gücümüz, bilgimiz ve hevesimiz vardır. Önemli olan bunu sağlayacak çalışma ortamını ve iklimi kurumun içinde oluşturmak ve sürdürmektir.

KÜLTÜREL SÜREÇ YÖNETİMİ

İş ortaklığı içinde olduğumuz tüm şirketlerimizin bugüne kadarki başarılarının arkasında yatan kültürel miraslarını, kısacası DNA’larını, göz ardı etmeden mevcut süreçleri değerlendiriyor ve gelecek hedeflerine yönelik yeni politikalar ve süreçler tasarlarken kültürel mirasların sürdürülebilinirliğini esas alarak çalışıyoruz.

Bu mirası doğru tanımlamak için yaptığımız çalıştaylar, bölüm toplantıları ve üst düzey birebir mülakatları süreç ve şirket KPI’larını tanımlamamıza temel oluşturuyor.

BİZİ TAKİP EDİN